O nás

Cestování pro ženy,  které se rády nechají inspirovat

Tvůj pobyt krok za krokem

1

Vybereš si, kam pojedeš

Prohlédneš si naši nabídku pobytů a zvolíš si, na který vyrazíš. Láká tě Česko, nebo zahraničí? Chceš na dovolené spíše objevovat, nebo tvořit? Záleží jen na tobě.

2

Zamluvíš si místo

Po objednání a zaplacení zálohy můžeš ve skupině komunikovat s ostatními účastnicemi o všem, co tě napadne a zajímá.

3

Počkáš na potvrzení

Každý pobyt má 6 až 18 účastnic a uskuteční se, jakmile se na něj přihlásí minimální počet zájemkyň. O všem tě včas informujeme.

4

Vyrazíš na pobyt

Už znáš svoji průvodkyni, víš co s sebou a také jsi už trochu poznala své budoucí spolucestovatelky.

5

A tím to jenom začíná…

Vracíš se z pobytu s novými přítelkyněmi a sdílíš s nimi společné zážitky. Máte možnost být stále v kontaktu i díky Manao, například na některé z dalších cest.

process
  • Jana
    Ředitelka, majitelka

Co je Manao?

Manao je online rezervační systém a zároveň živý prostor pro setkávání žen, které rády cestují, poznávají nové věci, milují nové podněty a inspirace. Záměrem zakladatelky projektu Jany Frankové, je propojit ještě více ženy, které se rády setkávají s cílem poznat nejen nová místa, ale také nové tváře. Cestování je nekonečná inspirace, a seznamovat se s jinými lidmi je inspirace trochu jiného rázu. Podle jedné z cestovatelek je to takhle: “Nevěřila bych, jak skvěle chutná v ženské společnosti jídlo a whisky. Pozorování krajiny, lidí a focení vám ženy okoření sdílením svých pocitů, doporučením nejlepšího záběru a humorem.”

Jsme předurčeni žít v lidské společnosti, jen málokdo je totální samotář, kdo nemá lidi rád. Proto je skvělé si z té nabídky lidské společnosti vybrat právě to, co v danou chvíli vyhovuje našemu naladění. Jak píše jiná cestovatelka: “Před pár dny jsem se vrátila ze Srí Lanky, kam jsem jela s Manao. Dříve jsem nikdy s cestovkou, krom klasických váleček u moře, nejezdila. Měla jsem obavy, ale byla jsem nadšená! “

Pro někoho je to velké opuštění známého prostoru a s obavami se zapojuje do nových možností. Pokud necháme odejít svoje strachy a obavy, tak se máme možnost posunout někam dál směrem k novým prožitkům a zkušenostem. I proto je nabídka Manao tak široká. Zahrnuje krátké cesty, dlouhé cesty, cesty po Čechách a také workshopy. Chceme ukazovat možnosti, dávat nápady a rozdávat radost. A že to jde, nám dokazují naše cestovatelky: “Ač jsme se předem navzájem s ostatními cestovatelkami neznaly, byly jsme různého věku, různých zájmů a povolání, tak cesta nás spojila společnými zážitky.”

Jana Franková se sama velmi ráda nechává inspirovat novými podněty, stále se učí něco nového. Jsou to knihy, malování, sebepoznání, cestování, které jsou jejími největšími inspirátory. A samozřejmě lidé kolem ní. Žije svojí zvědavostí, která je pro ni životním motorem. Nehledá dokonalost, ale maximální poznatek, aby stále zjišťovala, co všechno ještě neví :-).

Často kladené otázky

Manao je havajské pojmenování myšlenky. Myšlenky, pod kterou si my z Manao představujeme něco krásného a inspirativního, naplňujícího a příznivého, milého a pozitivního. Svoje myšlenky si každý může vybírat, tak si pojď s námi vybírat jen ty, které tě posilují!
Máme Manao komunikačně- rezervační systém, přes který ti dáváme možnost výběru destinací podle tvých preferencí, nalezení parťaček na cestu, se kterými se seznámíš již před cestou a mnoho zajímavých zážitků vybraných na míru ženským duším. To vše je podporováno jednoduchým platebním systémem.

"Shirley Valentine je v každé z nás. V každé ženě, která vychovala děti, plní mateřské i manželské povinnosti, vaří, nakupuje, uklízí a chodí do práce. Přesto jí něco v životě chybí. Možná sny, které jako mladá holka měla, ale netroufla si je zrealizovat." Simona Stašová - herečka role S.V.

Rozhodly jsme se dát mnoha ženám příležitost si zrealizovat svoje sny. Manao ti dává k ochutnávce širokou nabídku možností kam se podívat, jak trávit volný čas, možnost objevit nové spřízněné duše a hlavně si to vše užít ve výhradně ženské společnosti. Ženské sdílení je pro nás ženy velmi obohacující a inspirující, tak je prima si to umět užít a vychutnat. Zažij na vlastní kůži uvolnění smíchem, slzy dojetí a radosti, třeba řádění při tanci, noční dobrodružství v horách a taky sdílení tvého osobního příběhu, když budeš chtít. Energie a vzájemná podpora mezi ženami jsou hybnou silou tohoto světa.

Samozřejmě. Právě pro tebe je formát Manao velmi vhodný. Máš možnost kontaktu s dalšími ženami, které třeba oslovila stejná destinace nebo zájem jako tebe. Můžeš si vybrat s kým budeš sdílet pokoj. V krajní možnosti i můžeš bydlet za příplatek sama.
Ženy, které zrovna nejsou ve vztahu, maminky, manželky, babičky, sestry, kamarádky, fotografky, spisovatelky, kuchařky, umělkyně, studentky, doktorky, právničky, jogínky, běžkyně, úřednice, podnikatelky, učitelky…. Žádné škatulky, žádné členění- prostě žena, která má chuť něco zažít, vykročit ze své pohodlné zóny klidu a objevovat sama sebe a krásy světa.
Minimální počet Manao cestovatelek je 6. Jakmile se tento počet naplní, tak se cesta realizuje. Maximální počet je 8-10 podle destinace. Naším cílem je zachovat malé skupinky, protože máme otestováno, že se v nich ženy cítí příjemněji.
Cestování spojuje, a tak po návratu můžeš i nadále zůstat v kontaktu se svými novými kamarádkami přes Manao portál, kde můžete sdílet své fotky a zážitky. Přístup do galerie fotek získáš absolvováním cesty. Tyto fotky budete sdílet mezi sebou a budete-li chtít, tak i s veřejnou Manao galerií. Můžete si domluvit nové společné dobrodružství s Manao. Připravují se též setkání Manao cestovatelek při zajímavých přednáškách a dalších aktivitách.
Ano, je to možné. Na vyžádání ti můžeme zarezervovat celý pobyt pro tebe a tvoje přítelkyně.
Žádné obavy! Je skvělé, že jsi našla odvahu a chuť poznat něco nového. S touto variantou počítáme a zajistíme odpovídající informace a asistenci. Jen nás o tom včas informuj.
Doprava na místo pobytu není, až na výjimky, v ceně. Dáváme ti možnost tvojí osobní volby jak a kdy se na místo určení dopravíš. Možná budeš chtít být v destinaci o pár dní dříve nebo ještě chvíli zůstat. Můžeme ti vyžádat rezervaci pokoje v hotelu před nebo i po pobytu. Jen nám dej vědět o svých plánech. Po příletu na místo určení je již veškerá pozemní doprava zahrnuta v ceně.
Pokud jde o pojištění na cesty a pobyt, a storno, tak je nutné! Povinné pojištění cestovní kanceláře proti úpadku a koncesi CK máš možnost ověřit v sekci Dokumenty.
Ano. Pracujeme se speciálním fondem, ze kterého jsme schopni finančně podpořit radost z cestování ženám, které by si to samy nemohly dovolit.

Nejoblíbenější pobyty

Japonsko pro každého

Začátek

Pá 14.02

Konec

So 22.02

Čas do konce objednávek

44 dní a 22 hodin

Cena s dopravou

46 900,00 Kč
Grand Nový Zéland

Začátek

Pá 14.02

Konec

Pá 13.03

Čas do konce objednávek

42 dní a 22 hodin

95 000,00 Kč
Poznejte tajemný Východ II z paluby výletní lodi MSC Lirica

Začátek

Po 17.02

Konec

So 29.02

Čas do konce objednávek

23 dní a 22 hodin

Cena s dopravou

35 590,00 Kč
Lofoty v zimě

Začátek

Pá 06.03

Konec

St 11.03

Čas do konce objednávek

43 dní a 22 hodin

Cena s dopravou

31 500,00 Kč