Japonsko pro každého

Na co se můžeš těšit

 • Hlavní město Japonska Tokio
 • Císařský palác
 • Asakusa
 • Svatyně Meidži Džingú
 • Čtvrť Šibuja
 • Muzeum animovaného filmu Ghibli
 • Kultovní oběd Maidreamin Maid Cafe
 • Kamakura

Začátek

Čt 04.07

Konec

Pá 12.07

Pobyt je zrušen

O pobytu

POSLEDNÍ 2 MÍSTA NA VYŽÁDÁNÍ

Připravily jsme pro tebe nabídku do Japonska. Ať už se sejdeme ve dvou, nebo v šesti, vytvoříte malou skupinku Manao ve větší skupině cestovatelů a vydáme se společně do země vycházejícího slunce a objevíme atmosféru Tokia.

Pokud jste ještě nebyli v Japonsku, tak je tento zájezd určen právě pro Vás. Za skvělou cenu si užijete letní atmosféru TOKIA a jeho okolí. Navštívíte historická místa jako je Asakusa nebo svatyně Meidži. Budete mít možnost se podívat do populárního muzea Ghibli (na vstupenky se někdy čeká i rok). Dáte si oběd a drink v Maid Café, a na to se nezapomíná! Vyrazíte za poznáním i mimo Tokio, a to na pobřeží do překrásného, historií proslaveného města KAMAKURA. Budete mít možnost podívat se k nejvyšší hoře Japonska Fudži a horské oblasti Hakone. Po celou dobu zájezdu s Vámi bude zkušený, česky mluvící průvodce.

Podrobné informace

Čtvrtek 4. července

Praha – TOKIO
Odlet z Prahy do Tokia na letiště Narita společně s českým průvodcem.

Pátek 5. července

TOKIO
Po příletu na letiště Narita se přesunete do hotelu v Tokiu, kde se ubytujete. Odpoledne je vyhrazeno poznávání, uvidíte například zahrady Císařského paláce nebo Ginzu. Nocleh Tokio.

Sobota 6. července

TOKIO

Po snídani se společně podíváme do historicky významné Asakusy – projdete se uličkou Nakamise se spoustou obchůdků a zamíříte k chrámu Sensódži. Poté následuje trocha historie během návštěvy svatyně
Meidži džingú, nacházející se jen kousek od čtvrti Haradžuku. Tam zavítáte hned poté a může začít to pravé nakupování. Podíváte se do ulice Takešita, kterou lemuje spousta módních butiků, restaurací a obchůdků
a je tím pravým místem pro Vaše nákupy. Večer se vydáte do čtvrti Šibuja proslulou mnoha restauracemi a obchody. Nocleh Tokio.

Neděle 7. července

TOKIO

Po snídani, den čtvrtý navštívíte světoznámé Ghibli muzeum, které je zasvěceno animovaným filmům ze Studia Ghibli. Ponoříte se tak do světa Totora, Čihiro, Laputy a dalších. Je na čase, abyste se také podívali, jak vypadá Tokio z výšky. Zavedeme Vás na Šindžuku a do Metropolitní vládní budovy. Z její observatoře budete mít krásný výhled na celou metropoli. Nocleh Tokio

Pondělí 8. července

TOKIO

Snídaně v hotelu a individuální volno. Můžete si udělat den po svém anebo si dokoupit některý z našich fakultativních výletů. Nabídku najdete na našich webových stránkách. Nocleh Tokio.

Úterý 9. července

TOKIO

Jedno slovo – Akihabara. Po snídani se vydáme do této proslulé čtvrti, která je známá nejen kvůli svým vyhlášeným obchodům s nejnovější elektronikou, ale také díky ANIME! Zde se můžete doslova vyřádit. Čeká na Vás spousta obchodů, kde budete moci pořídit spoustu věcí – knížky, hračky, postavičky, elektroniku aj. Navíc zažijete kultovní oběd v Maidreamin´ Maid Cafe. Po obědě Vás zavedeme do Yodobashi Camera Akiba, velkého obchodního domu s elektronikou. Nocleh Tokio.

Středa 10. července

TOKIO
Snídaně v hotelu a individuální volno. Možnost dokoupení fakultativních výletů z Tokia. Velmi oblíbený je například výlet na horu Fudži a Hakone. Nabídku najdete na našich webových stránkách. Nocleh Tokio.

Čtvrtek 11. července

TOKIO – KAMAKURA - TOKIO
Snídaně a poté odjezd na celodenní výlet do historicky významného města Kamakura. Podíváte se na spoustu vyhlášených památek, jako je chrám Hasedera nebo socha Velkého Buddhy. Nocleh Tokio.

Pátek 12. července

TOKIO – PRAHA


Snídaně a odhlášení se z hotelu. Odjezd s průvodcem městskou dopravou na letiště Narita a návrat do ČR.

Pátek 5. července - Pátek 12. července

Tokio

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji.

V případě zájmu o jednolůžkový pokoj nás kontaktuj. Je nutné ho vyžádat.

Po rezervaci zájezdu ti pošleme zpětné potvrzení místa dle dostupnosti. Místa jsou na vyžádání.

Vyhrazujeme si právo na změnu programu.

Platby

Kreditní karty nejsou akceptovány všude. Japonsko je stále zemí, kde se zvláště v malých obchodech a restauracích platí pouze hotovostí. Turistům je doporučeno mít u sebe dostatek hotovosti a kreditní kartu mít pouze jako zálohu. Hodně bankomatů neakceptuje zahraniční kreditní karty, vyjma bankomatů Citibank, které ale můžeš nalézt ve všech velkých městech. Nejpopulárnějšími kreditními kartami jsou Visa a MasterCard. Novinkou jsou bankomaty na poštách.

 

Spropitné

V Japonsku se spropitné zásadně nedává. Pokud chcete zaplatit, nečeká se na vrchního číšníka, ale platí se u pokladny při odchodu.

 

Voda

Voda z kohoutků může být použita jako pitná, avšak je relativně hodně chlorovaná. K pití doporučujeme minerální vodu v lahvích.

 

Elektrické napětí

V Japonsku je elektrické napětí 100 V a 50 Hz na východě, resp. 60 Hz na západě země. Elektrické spotřebiče, které lze nastavit na 110 V, můžeš používat, pokud máš s sebou adaptér. Měj na paměti rozdílné elektrické napětí, pokud chcete jako suvenýr kupovat elektroniku

Ve skupině, ke které se přidá naše skupina Manao, budou cestovat ženy i muži.

 • letenku Praha – Tokio – Praha vč. letištních tax a palivového příplatku ve 2. třídě se společností Austrian Airlines
 • 7 x ubytování ve 3* hotelu – dvoulůžkové pokoje se snídaní
 • jízdné po Tokiu na celou dobu (kromě dnů individuálního volna) včetně přepravy městskou dopravou z/na letiště
 • společný oběd v Maid Café (v ceně vstup na 1 hodinu, rýžové jídlo „omurice“, 1 soft drink + foto s maid)
 • český průvodce po celou dobu (kromě dnů individuálního volna)
 • vstupy do památek během zájezdu
 • Stravování kromě výše zmíněných
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj (6 615,-Kč)
 • pojištění léčebných výloh
 • fakultativní výlety
 • osobní výdaje na místě
Chceš si zobrazit diskuzi a seznámit se s ostatními? Stačí se přihlásit a rezervovat si své místo.

Zajímá tě více?

Podívej se, jak Manao funguje, nebo se na Facebooku zeptej, co si o pobytu myslí tvoje kamarádky!